До нового опалювального сезону підготували всі столичні котельні

11:23 04.09

“Київтеплоенерго” виконало цьогорічну програму ремонтів та підготувало до осінньо-зимового періоду столичні станції теплопостачання і котельні в усіх районах Києва, які у опалювальний сезон генерують до 50 % загального обсягу теплової енергії для потреб міста. Оновлене обладнання пройшло випробування.

До нового опалювального сезону підготували всі столичні котельні

Як повідомляє “Київтеплоенерго”, основні види робіт, які виконувалися, мають різні ступені складності: це ремонт котлів, систем горіння, насосів, газо- й теплопроводів, димових труб та іншого обладнання, за допомогою  якого виробляється тепло для киян.

Серед найбільших об’єктів, де проводились ремонти: районні котельні “Виноградар”, “Микільська Борщагівка”, “Нивки”, “Молодь”, “Відрадний”, “Воскресенка”. Та більш масштабні – станції тепла “Біличі”, “Позняки”, СТ-1, СТ-2.

Київтеплоенерго перевірило роботу обладнання по завершенню ремонтів на всіх котельнях та станціях тепла: до роботи під навантаженням взимку вони готові. Завдяки виконанню щорічної програми ремонтів ми забезпечуємо надійну роботу обладнання. Це завжди невід’ємна частина підготовки до опалювального періоду, адже від роботи обладнання теплоджерел залежить надійність теплопостачання понад 40% наших клієнтів», – розповів директор СП “Київські теплові мережі” КП “Київтеплоенерго” Василь Деревицький.

Зазначимо, система теплопостачання міста складається з кількох типів джерел генерації: теплоелектроцентралі (ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6), на яких виробляють теплову та електричну енергію; станції теплопостачання (СТ), а також районні та квартальні котельні, що забезпечують споживачів  опаленням та гарячою водою.

Читайте також: Тарифи на світло для ОСББ та ЖЕКів зменшились

загрузка...

Нагадаємо, що до нового опалювального сезону у столиці планують замінити понад 100 км тепломереж. На ці роботи місто спрямувало майже 450 млн грн. Нові труби вже змонтували на вулицях Озерній, Тичини, СкляренкаСимиренка, Заболотного, Спаській, провулку Приладному, проспекті Глушкова, Чоколівському бульварі, проспекті Глушкова.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...