“Антонов” створить вантажний хаб у Бучанському районі. Це принесе 75 млн грн в бюджет

11:54 14.12.2020

У місті Буча на Київщині відбулася презентація території пріоритетного розвитку, концепції розвитку вантажного хабу ДП “Антонов” та підписання меморандуму про співпрацю між Бучанською міською радою та авіапідприємством.

“Антонов” створить вантажний хаб у Бучанському районі. Це принесе 75 млн грн в бюджет

Про це повідомив у Facebook очільник Бучанської ОТГ Анатолій Федорук. На заході були також присутні голова КОДА Василь Володін, керівництво ДП “Антонов”, представники Міністерства розвитку громад та територій та ін.

Вантажний хаб буде запущений на базі аеропорту НТК “Антонов”. Це дасть поштовх для розвитку місцевої економіки та соціальної інфраструктури, створення нових робочих місць, розвитку транспортної логістики. За попередніми підрахунками, співпраця принесе в місцевий бюджет понад 75 млн. грн.

За словами Федорука, загалом у рамках пріоритетного розвитку Бучанської ОТГ міська рада займається реалізацією комплексного проєкту зі створення логістичного, медичного, індустріального кластерів та вантажного терміналу. У стратегії розвитку заплановані такі інноваційні проекти:

  • вантажний хаб,
  • медичний кластер
  • індустріальний парк « Мироцьке»
  • ІТ- кластер
  • науково- освітній кластер
  • кластер Олімпійських видів спорту

Як повідомлялося, у вересні “Антонов” виробив перший літак Ан-178 без жодної російської деталі. Цікаві факти про літаки “Антонов” читайте тут.

Зазначимо, що у листопаді держпідприємство “Антонов” отримало нового керівника.

Нагадаємо, влітку Верховна Рада проголосувала за новий адміністративно-територіальний устрій України – на карті з‘явився великий Бучанський район.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...