Держпідприємство “Антонов” отримало нового керівника

14:23 05.11.2020

Новим керівником державного підприємства “Антонов” (Київ) у статусі в.о. гендиректора став Сергій Бичков, який до останнього часу обіймав посаду віце-президента – виконавчого директора ДП.

Держпідприємство “Антонов” отримало нового керівника

Сьогодні, 5 листопада, Бичкова як керівника підприємства представив перший заступник гендиректора “Укроборонпрому” Роман Бондар, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Олександр Лось, який очолював “Антонов” від початку червня 2020 року, а до цього був віце-президентом з виробництва і головним конструктором ДП, подав у відставку за власним бажанням з посади президента. 

Сергію Бичкову 75 років. Він фахівець у галузі літакобудування, доктор технічних наук (1992), професор (1995), технічний директор – головний інженер ДП “Антонов”. 

Нагадаємо, близько 80% доходів держпідприємство отримує від “Авіаліній “Антонова”, з парку якого вантажні перевезення здійснюють сім літаків Ан-124-100 і його модифікацій (вантажопідйомність 150 тонн), Ан-225 (250 тонн) і Ан-22А (60 тонн).

Як повідомлялося, у вересні “Антонов” виробив перший літак Ан-178 без жодної російської деталі. Цікаві факти про літаки “Антонов” читайте тут.

Додамо, що цього року Київському авіаційному заводу виповнилося 100 років. Він був заснований 9 вересня 1920 на базі розрізнених майстерень по ремонту авіаційної техніки, розташованих на території міста Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися