Поява на карті Бучанського району – це визнання правильності нашої стратегії, – Федорук

15:30 17.07.2020

Сьогодні для Київщини історичний день. Верховна Рада проголосувала за новий адміністративно-територіальний устрій України – на карті з‘явився великий Бучанський район. Загалом у Київській області тепер 7 районів.

Поява на карті Бучанського району – це визнання правильності нашої стратегії, – Федорук

Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Сьогоднішнє голосування дійсно історичне для Бучанської об’єднаної територіальної громади. Бо поява на карті Київщини нового району – це визнання правильності нашої стратегії на планомірний і прогнозований розвиток, коли заміський комфорт проживання і стабільні умови для роботи бізнесу є запорукою успіху та прикладом для сусідніх населених пунктів”, – зазначив Федорук.

Також мер Бучі підтримав сусідні громади і додав, що радянська система керування населеними пунктами відійшла у минуле, а майбутній успіх відтепер залежить від кожного.

Вибір Бучі, як районного центру, жодним чином не вплине на якість життя в 12 ОТГ, які включені до складу району. А ми, як влада Бучанської громади, зі свого боку зробимо все, щоб кожній з сусідніх громад було зручно і комфортно взаємодіяти з офісом урядника чи префекта, який з‘явиться в нашому регіоні. Будьте активними і беріть відповідальність за розвиток громад у свої руки”, – підкреслив Федорук.

Нагадаємо, Україна отримала нові райони – замість 490 існуючих районів в областях утворять 136. Зокрема, на Київщині замість 25 районів буде 7: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський.

Великий Київ у Google News

підписатися