Активісти вже знають, чия “світла постать” стоїть за знесенням садиби Барбана

Автор: Любава Лисичкіна
14:17 21.08

Екс-депутат Київради Микола Негрич може бути причетним до руйнування історичної будівлі “Садиба Барбана”.

Активісти вже знають, чия “світла постать” стоїть за знесенням садиби Барбана

Про це повідомив  Олександр Аронець у Facebook.

За словами активіста, з поінформованих джерел, а також з відкритих даних про юридичних осіб йому стало відомо що компанія, яка веде роботи на садибі – це  ТОВ “інформаційна група “Агентство столичних повідомлень”.  Керівником цієї компанії є Євген Баженов.  Аронець зазначає, що Баженов   є також директором ТОВ “Прайм Інвест девелопмент”, співвласником якої є Микола Негрич.  

 Микола Негрич був депутатом Київради, після чого став одним з найбільших забудовників Києва. Адже, за словами Аронця,роки депутатства не пройшли безслідно.

“Сьогодні його вважають одним з найбільших забудовників Києва, за даними ЗМІ він і його тесть Михайло Голиця (екс-начальник Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА (1996-2010 р.р.), екс-директор “Київміськбуду” (2010-2012 р. р.), а також творець КП “Житлоінвестбуд-УКБ “) є співвласниками будівельної компанії “Геос девелопмент”, – повідомив активіст.

Правозахисник також зазначив, що, за його інформацією, Миколу Негрича бачили на акції громади проти знесення будинку Барбана.

Нагадаємо, Кличко пообіцяв Мінкульту і РНБО мораторій та вказав, хто винен у знищенні історичних будівль. 
 
На засіданні РНБО 20 серпня  прийняли рішення відновити зруйновану садибу і перевірити законність її знесення.
 
За фактом знесення садиби XIX століття титулярного радника Олександра  Барбана відкрили кримінальне провадження.

19 серпня  поліція опечатала будівлю, але забудовник все одно продовжив демонтаж будівлі на Обсерваторній, 6 у Києві, більш відомої, як садиба Барбана. Її вже кілька днів намагалися врятувати активісти. Сьогодні рано вранці садибу Барбана зрівняли з землею (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися