Поліція все опечатала, але забудовник продовжив демонтаж садиби Барбана (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:25 19.08

Поліція опечатала будівлю, але забудовник все одно продовжив демонтаж будівлі на Обсерваторній, 6 у Києві, більш відомої, як садиба Барбана. Її вже кілька днів намагаються врятувати активісти.

Поліція все опечатала, але забудовник продовжив демонтаж садиби Барбана (ФОТО)

Кореспондент “Великого Києва” був на місці демонтажу після перебування тут поліції і зробив фото, на якому видно, що будинок опечатали. 

Але активіст з “Мапи реновації” Дмитро Перов згодом написав у Facebook, що забудовник зірвав пломби і продовжив демонтаж.

“Роботу з демонтажу садиби Барбана продовжуються! Кількома годинами раніше Національна поліція України опечатала вхід на незаконне будівництво на Обсерваторній, 6. Однак, забудовник зірвав пломби і зараз продовжує демонтаж будинку”, – розповів Перов.

На фото видно, що на дверях зірвали стрічку.

За його словами, місцеві мешканці перекрили рух Обсерваторною і Коцюбинського в знак протесту.

Також стало відомо, що поліція затримує протестувальників біля садиби Барбана. Про це повідомляє “Мапа реновації”.

“Їх везуть до Шевченківського РУВС на Герцена. А тим часом робітники продовжують розбирати садибу”, – йдеться у повідомленні.

Аліна Михайлова опублікувала фото затримання:

Нагадаємо, вчора до цього будинку також під’їхала важка техніка, але місцеві жителі її заблокували (ФОТО). Вже сьогодні забудовник почав демонтаж будівлі на Обсерваторній, 6 (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися