За фактом знесення садиби Барбана відкрили кримінальне провадження

Автор: Марія Супрун
13:33 20.08

За фактом самоправства на вулиці Обсерваторній, де забудовник зніс садибу Барбана, розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці проводять комплекс слідчих дій, аби встановити винних та притягнути їх до відповідальності.

За фактом знесення садиби Барбана відкрили кримінальне провадження

Як повідомили у поліції, відділом дізнання розслідується кримінальне провадження за ст. 356 (Самоправство).

Дізнавачі подали до районного суду клопотання про накладення арешту на цілісний майновий комплекс із забороною вчиняти будь-які дії відносно вказаного майна.

Також повідомляється, що до Шевченківського управління поліції було доставлено двох чоловіків – учасників акції захисту будинку. Відносно них дільничні офіцери поліції склали протоколи за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та ст. 185 ( Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Їм загрожує штраф від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Нагадаємо, вчора поліція опечатала будівлю, але забудовник все одно продовжив демонтаж будівлі на Обсерваторній, 6 у Києві, більш відомої, як садиба Барбана. Її вже кілька днів намагалися врятувати активісти. Сьогодні рано вранці садибу Барбана зрівняли з землею (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися