Знайшов нових друзів? Зеленський радіє, що США “придавили” Коломойського

Автор: Тетяна Сененко
21:15 05.03

Офіс президента подякував міжнародним партнерам, зокрема США, за допомогу Україні в боротьбі з олігархами.

Знайшов нових друзів? Зеленський радіє, що США “придавили” Коломойського

Таку заяву розповсюдила пресслужба Президента сьогодні, 5 березня.

“Для економічного процвітання та євроатлантичної інтеграції, заявленої не лише в Конституції, а насамперед в українському суспільстві, Україна повинна подолати систему, в якій домінують олігархи. 

Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на цьому шляху. Боротьба з олігархами лежить не виключно у площині кримінальної відповідальності. Це також створення умов в Україні, за яких бізнеси розвиватимуться в прозорому, конкурентному середовищі, а великі фінансові групи не зможуть домінувати на ринку, впливати на медіа та політичні рішення. Кожне справедливе рішення в цьому напрямку допоможе Україні стати сильною та по-справжньому незалежною державою.

Ми невідступно рухатимемося на шляху реформування кожного сектора та зміцнення наших відносин, серед іншого і зі стратегічним партнером – США”,  –йдеться у повідомленні.

Читайте також: Сильне рішення, спричинене бездіяльністю Зеленського – Порошенко про санкції проти Коломойського

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем.  

Нардеп Олексій Гончаренко тоді заявив, що за Дубінським стоїть Коломойський.

За кілька днів після цього у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського.

Тоді Слуги попросили “бракованого” нардепа зі своїх рядів, очевидно, тому що для їх іміджу він токсичний.

Сьогодні ж, 5 березня Державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку українського бізнесмена Ігоря Коломойського й членів його родини через причетність до корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА у 2014-2015 роках.

Як бачимо, президент підтримав і це. Очевидно, на війні, як на війні.

 

Великий Київ у Google News

підписатися