Зеленський почуває себе краще, але другий тест на COVID-19 – позитивний

09:39 19.11.2020

Президент Володимир Зеленський з кожним днем почувається все краще. Він вже відчуває запахи, до нього повертаються сили, але повторний тест поки що позитивний.

Зеленський почуває себе краще, але другий тест на COVID-19 – позитивний

Про це він розповів у черговому відео з “Феофанії”.

“Але я продовжую щодня працювати. Це моя робота. І єдина різниця, що я працюю не на Банковій, а на вулиці академіка Заболотного (де розташована  лікарня “Феофанія “- ред.)”, – сказав він.

За словами Зеленського, температура у нього знижується, а “бажання повернутися до живої роботи піднімається”.

Президент висловив сподівання, що наступне відео буде записувати вже не з лікарні.

Читайте також: Правила не для всіх. Як Зеленський коронавірус по країні збирав 

Як повідомлялось, про позитивні тести на COVID-19 у Володимира Зеленського і Андрія Єрмака стало відомо 9 листопада. Попри легкі симптоми обидва вони перебувають в ізольованих палатах лікарні “Феофанія”, адже “там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією”.

Нагадаємо, Володимир Зеленський присвятив значну частину нового відео з лікарні критиці нардепа та п’ятого президента Петра Порошенка – згадав, що його фітнес-клуб “5 елемент” працював під час карантину вихідного дня, порадив “не витрачати кошти на ботоферми” і пообіцяв повернути до бюджету усе, “що накрали попередники”. Відповідь Порошенка була лаконічною – він назвав це агонією.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...