Зеленський не розуміє, що Степанов токсичний і тягне його на дно – Іонова

Автор: Тетяна Сененко
14:44 22.02

Депутатка переконана, що програма вакцинація в Україні повністю провалена з вини МОЗ, і “врятувати Зеленського може лише шоу”

Зеленський не розуміє, що Степанов токсичний і тягне його на дно – Іонова

Історія вакцини Зеленського, яка, в очах Зеленського мала бути переможною набирає все більшого негативу. Про це на сторінці у Facebook пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Марія Іонова.

«З Індії нарешті летить вакцина COVISHIELD – місцевий варіант вакцини AstraZeneca, яку Індія безкоштовно поставляє своїм сусідам за програмою допомоги бідним і нерозвиненим країнам. У зв’язку з цим, виникає ряд запитань.

Чи зареєстрований COVISHIELD в Україні? Чому Кабмін не розголошує ціну, за якою придбав вакцину?

Чи відповідає дійсності інформація, що медики вже зараз масово відмовляються від щеплення COVISHIELD-ом?

Чи коректно взагалі обіцяти українцям вакцину AstraZeneca, а потім міняти її на індійський аналог?», – перераховує депутатка.

Дивує, що Зеленський не розуміє токсичності фігури Степанова і того, з яким завзяттям він тягне рейтинг «Слуг народу» на дно.

За логікою, якою керуються в ОП, виправити прикру ситуацію зможе тільки шоу.

“Зеленський і компанія мають уколотися «вакциною для бідних» в прямому ефірі. Або ж у прямому ефірі відправити Максима Степанова у відставку. Варіанти всього два. Обирайте”, – резюмує Марія Іонова.

Тим часом, стало відомо, що не єдиною індійською вакциною Степанов рятуватиме українців. МОЗ обіцяє 15 млн американських вакцин NovaVax.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...