Україна отримає 15 млн американських вакцин NovaVax – Степанов назвав дату

Автор: Марія Супрун
10:10 22.02

Україна отримає 15 мільйонів доз американської вакцини NovaVax.

Україна отримає 15 млн американських вакцин NovaVax – Степанов назвав дату

Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов, який зараз знаходиться в Індії.

Ще одна позитивна новина з індійського Пуне та найбільшого у світі виробника вакцин Serum Institute. Успішно завершили переговори про збільшення постачання в Україну американської вакцини NovaVax. Нам підтвердили можливість постачання додаткових 5 мільйонів доз вакцин від цього виробника. Затвердимо домовленість підписанням договору“, – зазначив Степанов.

За його словами, загальний обсяг вакцин NovaVax, який очікують в Україні, на сьогодні складає 15 млн. Постачання вакцини NovaVax заплановано починаючи з липня 2021.

Раніше Степанов показав відео, як відвантажують першу партію вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне. 

Як повідомлялося, вакцинація повинна була початися в Україні 15 лютого, але й досі жодної дози вакцини до України привезено не було. Станом на сьогодні, в Зімбабве вже вакцинують, а в Україні – ще ні. Максим Степанов вирішив сам полетіти до Індії за вакциною

Міністерство охорони здоров’я запустило портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Також, стало відомо які регіони отримають COVID-вакцину першими.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...