Зеленського просять заборонити в Україні “Тik-Tok головного мозку”

Автор: Любава Лисичкіна
21:35 18.02

Президента України Володимира Зеленського просять заборонити на тери території України соціальну мережу Tik-Tok та порушити питання на міжнародному рівні щодо заборони цього додатку взагалі.

Зеленського просять заборонити в Україні “Тik-Tok головного мозку”

Відповідну  петицію до Президента зареєстрував ще в серпні Даниїл Скрябін, а 17 лютого з таким же проханям до президента звернулася Олеся Горгота у Facebook.

За словами Скрябіна, проблема полягає у тому, що багато української молоді захоплюються таким додатком, як Tik-Tok ( додаток в якому можна дивитись відеоролики, зроблені користувачами, а також зробити свої).

” Нема нічого дурного в творчості, але, коли нею займаються під час пожежі, наприклад, це вже якась хвороба. В США вже почали процес заборони цього додатку. Не дозвольте населенню України стати хворими на “тік-ток головного мозку”, – йшлося у зверненні.

Олеся Горгота, директорка  Вишгородської спеціалізованої школи “Сузір’я”, в свою чергу оприлюднила допис,  звернувшись  до Президента, Міністра освіти і науки, уповноваженого з прав дитини та допредставників правоохоронних із закликом  заборонити   соціальну мережу, від якої   діти деградують, кінчають життя самогубством, гинуть, попадають до лікарні.

Досить експериментів над дітьми! Вимагаємо заблокувати інтернет-канал tiktok в Україні! Просимо всіх – вчителів, батьків, небайдужих громадян – підтримати дане відкрите звернення, вподобати його, плюсувати під зверненням, поширювати. Разом – ми можемо зробити Інтернет безпечним для нас і для наших дітей», –  написала жінка.

Наразі, допис Горготи набрав більше 6 тис реакцій, понад 3,5 тис коментарів та його поширили понад 40 тис людей.

Нагадаємо, у Боярці на Київщині померла дівчинка, що прийняла величезну дозу спазмолітика, а її подруга опинилася у лікарні.

Наступного дня в Умані ліків напилися дві восьмикласниці. 

Сьогодні стало відомо про нову жертву смертельного челенжу: школяр із Києва наковтався пігулок.

Великий Київ у Google News

підписатися