Смерть семикласниці у Боярці: директорку ліцею відсторонили від посади

Автор: Любава Лисичкіна
23:56 17.02.2021

Директорку академічного ліцею «Гармонія» у Боярці, що на Київщині, відсторонили від посади після смерті семикласниці, яка наковталась таблеток.

Смерть семикласниці у Боярці: директорку ліцею відсторонили від посади

Про це повідомив міський голова Боярки Олександр Зарубін.

За рішенням Боярської міської ради щодо директорки освітнього закладу Світлани Сушко розпочнуть розслідування щодо можливого неналежного виконання службових обов’язків. Розслідування розпочнеться завтра,  18 лютого.

“Такі дії направлені на дотримання суворого контролю щодо недопущення порушення режиму роботи в закладах освіти та притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні належного виконання посадових обов’язків”, – написав Зарубін.

Відповідно до рішення міськради, з початком  розслідування директорку ліцею мають відсторонити від посади без збереження зарплати.

Окрім цього за розпорядженням міськради Боярки у місті створять Комісію «щодо забезпечення сталої виховної роботи в закладах освіти».

Додамо, що зі школярами Боярського академічного ліцею «Гармонія», де 16 лютого внаслідок прийому медпрепарату загинула семикласниця, працюватимуть кризові психологи

Нагадаємо, трагедія сталась в ліцеї вчора. Дві учениці сьомого класу придбали в аптеці “Дротаверин” та вжили кожна по 40 таблеток в приміщені школи. Медикам вдалось врятувати тільки одну дівчинку. 

Великий Київ у Google News

підписатися