Замерзли в аудиторіях: студенти Національної академії образотворчого мистецтва вийшли з пікетом

Автор: Оксана Тупальська
18:37 23.11.2023

На пікет під стіни власного вишу вийшли студенти НАОМА. Вимога – забезпечити опалення аудиторій навчального закладу та подбати про теплу воду в гуртожитках.

Замерзли в аудиторіях: студенти Національної академії образотворчого мистецтва вийшли з пікетом
оренда квартири Київ

Учасники акції протесту скандували під вікнами ректора “вимагаємо тепла!”.

Після пікету повідомили, що ректор закликав їх в кабінет та пообіцяв увімкнути опалення. Як відомо, навчальні заклади столиці опалюються з середини жовтня, вже понад місяць

Напередодні працівниця котельні, від якої раніше гріли взимку гуртожитки вишу Катерина Щаслива повідомляла, що немає опалення в навчальному корпусі, а в гуртожитку увімкнули електричні котли, проте немає гарячої води. Згодом студенти казали, що тепла вода є в кожній четвертій душовій. 

Не дочекалися від керівництва НАОМА та ректора Олександра Цугорка світла в майстернях художників та архітекторів, які працюють в одній будівлі з гуртожитком навчального закладу. Після спорів та перемовин подати митцям світло просив ректора особисто в.о. міністра культури Ростислав Карандєєв. Однак ще вчора художник Матвій Вайсберг повідомляв, що в його майстерні +7 і світла немає.

Нагадаємо, у відповіді на запитання «Великого Києва» про те, чи буде повернуто світло майстерням художників, в.о ректора НАОМА Анатолій Гуменчук  повідомив наступне: «Як окремий господарюючий суб’єкт НАОМА (в управлінні якого знаходиться тільки гуртожиток НАОМА в 1 під’їзді) ніякого відношення не має до другого господарюючого суб’єкта ДП «Магніти України» (знаходиться у 2 під’їзді) (йдеться про ДП з творчими майстернями – прим. «ВК») і ніяк не може не підключати, і не відключати «майстерні» ДП «Магніти України».

А на минулому тижні сталася пожежа в гуртожитку НАОМА, який опалюється від електрики. Студенти вибігали в чому є серед ночі на вулицю. На щастя, обійшлося без жертв.

Великий Київ у Google News

підписатися