Забудовник, що зводить висотки в зеленій зоні на Осокорках, керуватиме “Київміськбудом”

Автор: Оксана Тупальська
14:11 12.02

Головою правління – президентом ПрАТ “ХК “Київміськбуд” наглядова рада призначила Василя Олійника, Його компанія задіяна у будівництві будинку між озерами Тягле і Небреж, де міська спільнота прагне створити “Екопарк “Осокорки”.

Забудовник, що зводить висотки в зеленій зоні на Осокорках, керуватиме “Київміськбудом”
оренда квартири Київ

Василь Олійник працює 43 роки у будівельній галузі. З 2011 по 2018 рік очолював велику генпідрядну організацію “Моноліт будсервіс”, з 2018 по 2024 рік – “Спецбуд-моноліт”. Серед житлови комплексів, які побудувала його фірма – “Варшавський мікрорайон”, Hoffmann house, “Галактика”, SEVEN, “Ліпінка”.

Столичні екологи розповідали, що забудовники вирішили закрити обидва створені там заказники– “Озеро Тягле” та “Осокорківські луки”. 

Компанії Василя Олійника звели торгово-розважальний центр Retroville та є ключовими партнерами Novus у будівництві його супермаркетів, що належать як і попередні структурам Молчанової і литовських бізнесменів.

На посаді президента «Київміськбуду» Олійник першочерговим своїм завданням нахиває розробку спільно з Наглядовою радою плану відновлення роботи компанії, перезапуск будівництва об’єктів чергами по кілька комплексів. 

У «Київміськбуді» на стадії зведення майже 1,5 млн кв. м житла: 22 житлових комплекси на понад 100 будинків різного ступеня готовності. Для перезапуску об’єктів буде залучено кошти державних фінансових установ і спеціалізованих компаній, таких як «Укрфінжитло» та державні банки, про що вже тривають переговори.

Читайте також: Куди ідуть гроші “Київміськбуду”: поки вкладники потерпають через заморожене будівництво, оточення керівника будується

Сформувати в стислі строки новий склад наглядової ради та правління ПрАТ “Київміськбуд” Віталій Кличко наказав наприкінці грудня 2023 року. Основним акціонером ПрАТ «ХК «Київміськбуд», згідно з даними НКЦПФР, є Київська міська рада (80%). В останні тижні грудня президент будівельної компанії “Київміськбуд” Ігор Кушнір пішов з посади голови правління після 12 років роботи.

На той час Олійник був членом правління компанії, а з 24 січня 2024 року був призначений віцепрезидентом “Київміськбуду”. Тепер його посада на сходинку вище. 

Поки Київмісьбуд використовують як кейс з негативним досвідом замерзання квартир та постраждалими ошуканими інвесторами. Після того як забудовник поринув у безпробудну кризу. було сповіщено, що 20 тисяч людей отримають квартири, якщо завершення їх будівництва профінансують з і так дірявого під час війни бюджету Києва.

Читайте також: у вкладників «Київміськбуду» замерзли квартири, гроші заблукали: у «Житло-Капітал» відібрали ліцензію

В листопаді перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявляв, що аудит не виявив зловживань у компанії «Київміськбуд». А вже незабаром – 29 січня 2024 року заступника голови Київської міськдержадміністрації Владислава Андронова було призначено головою наглядової ради ПрАТ “ХК “Київміськбуд” замість Миколи Поворозника.

 

Великий Київ у Google News

підписатися