Євробачення та Укрзалізниця: поїзд Київ – Івано-Франківськ перейменують у “Стефанія Експрес”

Автор: Володимир Хлєбников
01:27 16.05

Поїзд сполученням “Київ — Івано-Франківськ” перейменують у “Стефанія Експрес”. Таким чином шану переможцям Євробачення-2022, українському гурту Kalush Orchestra, віддасть “Укрзалізниця”

Євробачення та Укрзалізниця: поїзд Київ – Івано-Франківськ перейменують у “Стефанія Експрес”

Про це заявив генеральний директор “Укрзалізниці” Олександр Камишін.

Як писав “ВК“, український гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі Євробачення-2022 з піснею Stefania. Після виступу лідер гурту Олег Псюк зі сцени закликав світ врятувати Маріуполь та “Азовсталь”.

Поїзд 43 Київ — Івано-Франківськ в розкладі цього року офіційно стане “Стефанія Експресом”. Вокзали Києва, Калуша, та Франківська будуть вітати цей поїзд піснею “Стефанія”. До речі, це буде перший у світі поїзд, названий на честь мами“, — написав Камишін у себе в Telegram.

Читайте також: Київ готуватиметься до проведення Євробачення – Кличко

За результатами підрахунку голосів, Україна загалом отримала 631 бал – 192 від журі та 439 від глядачів. Від журі максимальну кількість балів (12) Україна отримала від Польщі, Молдови, Литви, Румунії, Латвії. По 10 балів поставили Ісландія, Франція та Німеччина. Друге місце на конкурсі посіла Великобританія з 466 балами, а третє – Іспанія, яка набрала 459 балів.

Держава-агресор, Російська Федерація, участь на “Євробаченні-2022” не брала – Європейський мовний союз (EBU) прийняв рішення виключити її.

Слухайте також: Відомий український музикант випустив пісню про “Азов” (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися