Відомий український музикант випустив пісню про “Азов” (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
15:25 23.04

Учасник гурту “Авіатор”, театральний режисер Дмитро Тодорюк оприлюднив акустичну версію пісні, присвяченої героїчному полку “Азов”.

Відомий український музикант випустив пісню про “Азов” (ВІДЕО)

За словами автора, реакція ворогів України на пісню була миттєвою.

Ми довгий час нічого не постили… Так вийшло, що одразу після релізу пісні “Кохай” рашистські окупанти почали нищити нашу чудову Україну. Довгий час в головах окрім ненависті до ворога і запитань до себе, як бути далі, нічого не народжувалося. Але умовна адаптація в новій жахливій реальності поступово відбулася, і ми повернулися до нашої вірної зброї – музики і слів“, – написав Дмитро Тодорюк у себе в Facebook.

Він також повідомив, що ця “звичайна пісня під гітару, записана на диктофон, дратує ворога“. Після анонімних скарг запис було заблоковано у TikTok із дивним формулюванням “пропаганда насильницького тероризму”.

Просто вони не знають, що “Авіатор” завжди пропагує тільки любов, взаємоповагу і кохання! Переможемо!” – додав автор пісні.

Пісня “Азов” зараз доступна на сторінках гурту в Facebook та Inastagram. Найближчим часом планується студійний запис пісні.

Оновлено. 3 травня 2022 року вийшла студійна версія пісні та відеосупровід до неї:

Зауважимо, що соцмережа TikTok “не помічає” пропаганди тероризму у висловлюваннях глави Чечні Рамзана Кадирова та його посіпак, а відтак не блокує його ролики.

Читайте також: “Азов”: Ми готові померти, але закликаємо врятувати цивільних та поранених

Великий Київ у Google News

підписатися