Київ готуватиметься до проведення Євробачення – Кличко

09:31 15.05

Український гурт Kalush Orchestra, який переміг на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2022”, довів, що українці – нація переможців і що цивілізований світ підтримує їх.

Київ готуватиметься до проведення Євробачення – Кличко

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Як писав “ВК“, український гурт Kalush Orchestra переміг у фіналі Євробачення-2022 з піснею Stefania.

Kalush Orchestra, я знав і не сумнівався, бо можу дивитися в завтрашній день. Дякую за ваш талант, вашу сміливість, за гідне обличчя України. Ви показали, що українці – нація переможців і що цивілізований світ – з нами. Наступною буде перемога України в боротьбі за свою землю і своє майбутнє! А Київ знову готується до проведення Євробачення. Ми знаємо, як це робити“, – написав Кличко у себе в Telegram.

За Україну на конкурсі в Турині вболівав весь світ, зазначив п’ятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

Фантастична перемога гурту Kalush Orchestra на Євробаченні в Турині зробила щасливими величезну кількість людей. За них вболівала не тільки Україна. За них вболівав увесь світ. Вдячний хлопцям за потужну енергетику і за можливість пишатися! Пишатися нашим, українським“, – написав він у Facebook.

Читайте також: Гурт Kalush закликав світ врятувати захисників Маріуполя зі сцени фіналу “Євробачення-2022”

Президент України Володимир Зеленський привітав гурт Калуш Orchestra з перемогою і пообіцяв, що одного дня цей конкурс пройде у відбудованому та вільному Маріуполі.

За результатами підрахунку голосів, Україна загалом отримала 631 бал – 192 від журі та 439 від глядачів. Від журі максимальну кількість балів (12) Україна отримала від Польщі, Молдови, Литви, Румунії, Латвії. По 10 балів поставили Ісландія, Франція та Німеччина. Друге місце на конкурсі посіла Великобританія з 466 балами, а третє – Іспанія, яка набрала 459 балів.

Держава-агресор, Російська Федерація, участь на “Євробаченні-2022” не брала – Європейський мовний союз (EBU) прийняв рішення виключити її. З огляду на те, що наступний конкурс має відбутися в Україні, участь росіян в ньому також під “великим питанням”.

Гурт Kalush Orchestra приніс Україні вже третю перемогу на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”. До цього переможцями були Руслана з “Дикими танцями” у 2004 році та Джамала з піснею “1944” у 2016 р.

Великий Київ у Google News

підписатися