“Япомогабокс” для годівлі бездомних тварин працюватиме з доставкою

19:45 13.01.2021

Уже за декілька днів у Києві запрацює абсолютно новий Япомогабокс 2.0. Він буде стояти в місцях, недоступних для тварин та працюватиме з доставкою.

“Япомогабокс” для годівлі бездомних тварин працюватиме з доставкою

Як повідомляють засновники проекту, такі змін пов’язані з деякими виявленими під час експлуатації проблемами, а саме:

  • У людних місцях собаки та коти бояться підходити до боксу. Зазвичай, вони живуть там, де людей немає. А якщо немає людей, немає і пластику для боксу. Замкнуте коло.
  • Ми не маємо можливості контролювати корм і для яких цілей його забирають.
  • Коли тварини не підходять до боксу корм обвітрюється, а іноді розмокає.
  • Удень корм їдять голуби, а вночі щурі… (для голубів поставлять окрему годівничку).

Нові “Япомогабокси” вирішать усі ці проблеми, а головне, повністю реалізують свою місію – нагодувати чотириногих друзів, які ще не знайшли свій дім. Вони будуть отримувати їжу з доставкою.

“Коли бокс заповнюватиметься кормом, ми будемо передавати його волонтерам, які, в свою чергу, годуватимуть хвостатих друзів. Ми будемо чітко знати скільки корму, де і яку кількість тварин змогли нагодувати. Кількість корму буде підраховуватися і ця інформація буде у вільному доступі на наших сторінках”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, кожен зможе скористатись QR кодом, який буде розташований на боксі і ознайомитися з інформацією про кількість волонтерів, підопічних та райони, де будуть годувати тварин.

Нагадаємо, перший апарат, так званий “Япомогабокс” було розміщено на вулиці вул. Юрія Іллєнка (неподалік від м. “Лук’янівська”). Через кілька днів його зламали неправильною здачею пластикової тари. Невдовзі, в Києві з’являться оновлені, вдосконалені автомати для годування безпритульних тварин (ФОТО).

Як працює “Япомогабокс” і які ще плюси він виявив – дивіться у матеріалі “Великого Києва”.

Великий Київ у Google News

підписатися