Здай пластик – нагодуй тварин. В Києві з’являться оновлені автомати (ФОТО)

14:48 26.11.2020

У столиці найближчим часом з’являться оновлені «Япомогабокси 2.0», що приймають пластикові пляшки і видають порцію корму для безпритульних тварин.

Здай пластик – нагодуй тварин. В Києві з’являться оновлені автомати (ФОТО)

Про це повідомив ініціатор проекту Руфат Раімов на своїй сторінці у Facebook. За його словами, нова версія боксу допоможе нагодувати ще більше бездомних тварин. Де їх встановлять поки не розкривають.

«Це зовсім новий підхід до реалізації поставлених нами цілей — допомога бездомним тваринам, збір пластику та виховання соціально-відповідального покоління. Перший наш експеримент вдався. Тепер настав час другого», – йдеться в повідомленні.

На запитання користувачів у коментарях Руфат відповів, що новий «Япомогабокс 2.0» буде вирішувати кілька завдань. Бокс сортуватиме корм для котів та собак, зберігатиме його якість в холодну пору. Також буде дисплей, що показуватиме, як правильно здавати пластик в автомат. Це дуже доречно, оскільки перший автомат зламали саме неправильною здачею пластикової тари

Водночас, невідомо чи боротиметься новий «Япомогабокс 2.0» з крадіями корму (ВІДЕО).

Нагадаємо, перший апарат, так званий “Япомогабокс” розміщено на вулиці вул. Юрія Іллєнка (неподалік від м. “Лук’янівська”). Як працює “Япомогабокс” і які ще плюси він виявив – дивіться у матеріалі “Великого Києва”.

Великий Київ у Google News

підписатися