Автомат для годування тварин знову працює – вже відомо хто зламав

20:17 29.10.2020

У Києві поламався автоматичний бокс, який зовсім нещодавно був встановлений на Лук’янівці. За його допомогою можна обмінювати пластикові пляшки на корм для безпритульних тварин. У мережі звинуватили вандалів, але насправді це не зовсім так.  

Автомат для годування тварин знову працює – вже відомо хто зламав

Що сталося з автоматом розповів керівник ГО “Япомога” Руфат Раімов, який є ініціатором встановлення таких боксів, пишет 24 канал.

“Його ніхто не ламав навмисно. Просто хтось засунув у автомат занадто великий предмет – порожню пластикову пляшку від прального засобу. Ми доволі швидко все полагодили. Зараз автомат працює нормально”, – зазначив Руфат. 

Нагадаємо, бокс “Япомога” був встановлений 24 жовтня. Кияни почали активно ним користуватися і він дуже швидко заповнився пластиком, а чотирилапі не залишилися голодними. Наймолодшим учасникам цієї програми всього 11 та 13 років, а найстаршій леді — 78.

За кілька днів автомат перестав працювати, а на ньому з’явилося повідомлення: “Привіт, мене трохи поламали 🙁 Але мене вже лікують і я незабаром повернуся! А ти поки збирай пляшки!”. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...