Як працює “Япомогабокс” і які ще плюси він виявив

14:37 04.11.2020

Нещодавно у столиці з’явились автомати “Япомогабокс”, що приймають пластик на переробку та ще й видають порцію корму для безпритульних тварин. Як виявилось, проєкт має ще один позитивний аспект – про нього нам розповів автор Руфат Раімов.

Як працює “Япомогабокс” і які ще плюси він виявив

Руфат Раімов розповів, що реалізував цей проєкт за допомогою власної IT-компанії, а надихнули його аналогічні розробки у Туреччині.

Я зрозумів, що поставивши такий бокс, ми вирішим дві проблеми: екологія і захист безпритульних тварин”, – ділиться співрозмовник “Великого Києва”.

За його словами, через тиждень роботи “Япомогабоксу” виділив для себе ще один важливий плюс, напевне, найголовніший – бажання дітей допомагати.

Тобто, сьогодні наша головна цільова аудиторія – це діти, школярі, діти, що гуляють з батьками. Для нас це головний плюс, тому що ми розуміємо: чим більше буде таких боксів, тим більше дітей будуть ними користуватись і привчатись з дитинства захищати і тварин, і екологію”, – каже Руфат.

Він каже, що зібраний “Япомогабоксом” пластик відправляють на переробку у громадську організацію “Зелений птах”.

Руфат зауважив, що перший “Япомогабокс” створено виключно власними силами, щоправда, місто допомогло ділянкою під нього, а тепер з’явилась маса спонсорів і охочих допомогти. Чоловік має амбітну мету встановити “Япомогабокси” по всій країні.

Що ж, бажаємо проєкту розвиватись, а самі тим часом перевірили, як працює бокс. Забігаючи наперед – зауважимо, що дуже приємно відчувати себе рятівником планети від пластику і тварин – від голоду. 

Нагадаємо, перший апарат, так званий “Япомогабокс” розміщено на вулиці вул. Юрія Іллєнка, 75 (неподалік від м. “Лук’янівська”). За перший тиждень роботи він зібрав 54 пластику і роздав 67 кг корму.

Великий Київ у Google News

підписатися