Вижив лише чоловік. Істороія родини переселенців, яких російські окупанти розстріляли в Бучі

Автор: Володимир Хлєбников
09:56 24.06

Переселенці з Донбасу стали жертвами російських окупантів в Бучі. Загарбники безжально розстріляли сім’ю з дітьми під час спроби евакуюватися.

Вижив лише чоловік. Істороія родини переселенців, яких російські окупанти розстріляли в Бучі

Про історію родини Чікмарьових йдеться в сюжеті “Суспільне Новини”.

Після вторгнення РФ на Донбас у 2014 році люди вимушено стали переселенцями. Своєю новою домівкою вона обрала Бучу під Києвом. Через 8 років “руський мір” знову “завітав” до них.

Глава сім’ї Олександр Чікмарьов – єдиний, хто вижив. Чоловік розповів, що в перші дні війни його рідні ховалися від обстрілів.

У день, коли Буча опинилася під повним контролем російських окупантів, родина Чікмарьових вирішила тікати з міста. Саме під час спроби евакуюватись чоловік, його дружина та два сини 10 і двох років потрапила під обстріл. Росіяни розстріляли автівку без попередження.

Читайте також: Російська агресія: в Україні різко зросла кількість загиблих дітей

За словами свідків, військові РФ бачили, що в автомобілі є цивільні, зокрема діти. Але це не зупинило військових злочинців.

На місці загинули дружина Олександра Маргарита та двоє синів – Матвій та Клим. Чоловікові ледве вдалося врятувати, він залишився без ноги. Тіла жінки та малолітніх дітей майже місяць пролежали в машині.

Лише наприкінці березня мешканці Бучі дістали тіла загиблих з автомобіля та поховали у дворі церкви.

Також завдяки свідкам журналістам вдалося отримати докази присутності на місці розстрілу конкретного підрозділу російських військ.

Раніше “ВК” писав про те, що російські окупанти обстріляли машину громадянина Німеччини, який приїхав на Київщину за дружиною та дитиною.

Читайте також: Роздягали, ламали ноги, змусили з’їсти хрестика. Жителі Димера розповіли, як їх катували росіяни

Великий Київ у Google News

підписатися