“Вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за народом”. Відеозвернення Зеленського до Дня Гідності і Свободи

12:06 21.11.2020

Президент Володимир Зеленський привітав українців з Днем Гідності та Свободи черговим відеозаписом, у якому запевняє: “Ми готові захищати свободу вибору, свободу слова та думки, рівність, повагу, верховенство права та демократії”. Разом з тим він вважає, що “для людей революція – це шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел”, тому “не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України”.

“Вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за народом”. Відеозвернення Зеленського до Дня Гідності і Свободи

Відеозвернення глави держави оприлюднили на сайті

Володимир Зеленський зазначив, що День Гідності і Свободи, який відзначається сьогодні, – це особливий день, пов’язаний з початком двох революцій.

І вони, і студентська Революція на граніті, тридцятиліття якої відзначалося 2 жовтня, доводять одну істину: у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за українським народом”, – сказав Зеленський.

Він вважає, що про здобутки революції можна довго сперечатись, але один із них – беззаперечний – це нова свідомість і громадян, і влади.

Кожен громадянин знає: фраза “Від мене нічого не залежить” – це міф. Разом ми можемо все. А кожна влада в Україні матиме щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу. Бо ми не будемо мовчати, нас неможливо залякати або зламати. Українці готові боротися за правду і справедливість – навіть ціною власного життя. Ми готові захищати свободу вибору, свободу слова та думки, рівність, повагу, верховенство права та демократії. А найголовніше – захищати рідну Україну, її суверенітет і територіальну цілісність”, – зазначив Зеленський.

Він зауважив, що українці повинні не тільки пам’ятати про ключові моменти своєї історії, але “й винести та засвоїти важливі уроки”.

Для людей революція – це шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел. Тож разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної. Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги. Де через роки після знакової історичної події буде музей, а не тимчасова конструкція. Де всі позитивні зміни, написані на плакатах, що в мороз і холод тримали мітингарі, стануть реальністю, де гідність, свобода, рівність порядність та чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а нерушійними цінностями для всіх як спогад про кожного, хто загинув за Україну”, – додав Зеленський.

.Нагадаємо, Україна сьогодні відзначає День Гідності і Свободи. Зранку на місці загибелі активістів Майдану з’явились квіти від Зеленського і Шмигаля.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...