На місці загибелі активістів Майдану з’явились квіти від Зеленського і Шмигаля

09:47 21.11.2020

У День Гідності та Свободи, 21 листопада, біля пам’ятного хреста на місці загибелі героїв Майдану на Алеї Героїв Небесної сотні в Києві почали з’являтись квіти від перших осіб держави. Від імені президента Володимира Зеленського встановили корзину, а прем’єр Денис Шмигаль поклав букет і запалив свічку особисто.

На місці загибелі активістів Майдану з’явились квіти від Зеленського і Шмигаля

Як повідомляє Офіс президента, від імені президента Володимира Зеленського на місце загибелі героїв Майдану встановили кошик з синьо-жовтими квітами, перев’язаний синьо-жовтою стрічкою.

Сам Володимир Зеленський, який наразі лікується у Феофанії від коронавірусу, привітав українців з визначною датою черговим відеозверненням.

Він відзначив, що протягом 29 років незалежності України відбулася низка революцій: українці відстоювали європейський вектор розвитку, захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, а також досягнення гідного рівня життя і праці громадян.

Непереможним є лише той народ, який по-справжньому цінує свободу й гідність. Ми повинні узагальнити та переосмислити моральний досвід різних поколінь українців, які боролися за демократичні цінності, права та свободи”, – сказав глава держави.

За його словами, День Гідності і Свободи – особлива дата, пов’язана з початком двох революцій.

І вони, і студентська Революція на граніті, тридцятиліття якої відзначалося 2 жовтня, доводять одну істину: у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за українським народом. А в кожної влади в Україні завжди буде щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі народу. Бо він не буде мовчати, його неможливо залякати або зламати”, – додав Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль приніс особисто приніс квіти до меморіалу загиблим героям і запалив свічку.

Жити гідно та обирати своє майбутнє – невід’ємне право кожного з нас. Я впевнений, що ця єдність завжди буде одним із ключових рушіїв розвитку української держави. Схиляю голову в пам’ять про героїв. Дякую всім українцям за патріотизм, мужність та самовідданість у справі захисту нашої держави та її європейського вектору розвитку”, — зазначив він.

Нагадаємо, Україна сьогодні відзначає День Гідності і Свободи.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...