Введено в дію рішення РНБО щодо протидії подвійного громадянства чиновників

Автор: Любава Лисичкіна
23:46 23.07

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 липня 2021 року “Про додаткові заходи з координації реалізації державної політики у сфері громадянства”

Введено в дію рішення РНБО щодо протидії подвійного громадянства чиновників

Відповідний указ 23 липня  розміщений на офіційному порталі президента України.

Зазначається, що відповідно до статті 107 Конституції України постановляється:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 липня 2021 року “Про додаткові заходи з координації реалізації державної політики у сфері громадянства”.

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Відтепер  у деклараціях осіб,  уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які в установленому порядку подають особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зазначені в пункті 1 частини першої статті 3 Закону України “Про запобігання корупції”, запроваджується відображення інформації про відсутність громадянства, або підданства іноземної держави, а також документів, які дають право на постійне проживання на території іноземної держави.

Наголошується, що указ президента набирає чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, у Києві відбудеться перший в історії Саміт перших леді та джентельменів.

Великий Київ у Google News

підписатися