У Києві відбудеться перший в історії Саміт перших леді та джентельменів

Автор: Тетяна Сененко
16:55 23.07

Напередодні Дня Незалежності України, 23 серпня, з ініціативи дружини Президента Олени Зеленської у столиці вперше в історії відбудеться Київський саміт перших леді та джентльменів.

У Києві відбудеться перший в історії Саміт перших леді та джентельменів

Про це повідомляє пресслужба Президента.

Подружжя світових лідерів разом з українськими та міжнародними експертами обговорять важливі виклики, які постали перед країнами світу у зв’язку з пандемією COVID-19. Зокрема, йдеться про доступ до медичних послуг та впровадження програм ментального здоров’я, майбутнє системи освіти, забезпечення рівних можливостей та подолання дискримінації.

«З нетерпінням чекаю на зустріч. Вірю, що саміт започаткує гарну традицію та нову платформу для обговорення актуальних викликів, які стоять перед нашими країнами», – наголосила Олена Зеленська.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що ініціатива першої леді України дасть змогу регулярно обмінюватися досвідом, а також координувати зусилля у втіленні спільних проектів.

Читайте також: Помпезно і гучно. До 30-ї річниці Незалежності буде парад, авіація в небі та катери на Дніпрі

«Дружини лідерів і чоловіки лідерок держав відіграють важливу роль у своїх країнах. Водночас міжнародна співпраця перших леді та джентльменів ніколи не була системною. Україна взяла на себе ініціативу та вперше в історії створює такий загальний міжнародний майданчик», – зауважив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кабінет міністрів планує витратити на святкування 30-ї річниці незалежності України 5,423 мільярда гривень.

 

Великий Київ у Google News

підписатися