“Влада збожеволіла”. Порошенко заявив, що за вказівкою Зеленського блокується його участь у засіданні Ради Україна-НАТО

Автор: Галина Ворона
19:48 23.01

П’ятий президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко повідомив, що влада заблокувала його участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

“Влада збожеволіла”. Порошенко заявив, що за вказівкою Зеленського блокується його участь у засіданні Ради Україна-НАТО

Відповідне відеозвернення він оприлюднив у соцмережах.

За словами п’ятого президента, це доводить неадекватність влади, бо міжнародна діяльність лідера “Євросолідарності” націлена на захист України і страхує її від провалів некомпетентного керівництва держави.

Є запрошення від НАТО в штаб-квартиру Північноатлантичного альянсу. Є рішення парламенту України, що “Європейську солідарність” в Парламентській Асамблеї НАТО представляю саме я. Є подання глави про склад української делегації в Міжпарламентській раді Україна-НАТО за моєю участю. Є врешті-решт квиток до Брюсселя – і, що важливо, квиток назад” , – говорить Порошенко.

Він наголосив, що особисте зобов’язання, яке на нього наклав суд, не забороняє закордонні відрядження, потрібен лише дозвіл слідчих.

Петро Порошенко впевнений, що особисто Зеленський дав вказівку заблокувати йому виїзд з України і зірвати всі його міжнародні зустрічі, які були заплановані на цей тиждень.

На його думку, ця заборона виглядає як переконливий доказ політично вмотивованих переслідувань опозиції з боку влади – під час війни”.

Яку вавку в голові треба мати, щоби в умовах загальноєвропейської військової тривоги чинити перешкоди моїй дипломатичній діяльності? Адже вона націлена на захист України і страхує її від провалів некомпетентного керівництва”, – констатує Петро Порошенко.

Він також зауважив, що з початку року Зеленський ще жодного разу не брав до рук свою “улюблену погремушку” – так і не скликав РНБО, щоб розглянути ситуацію на кордоні з Росією та Білоруссю.

Зате вже кілька разів збирав наради для тиску на Апеляційний суд. Щоб замість особистого зобов’язання запроторити мене за грати. Це його з Коломойським мрія. Замість того, щоб боротися з Путіним, він бореться зі мною. Маємо те, що маємо. І маємо такого, якого маємо. Від нього, на жаль, залежить доля України”, – додає лідер “ЄС”.

Втім, наполягає він, “як історія, так і майбутнє велять гуртувати, а не розколювати українську націю, спільно працювати над зміцненням міжнародної коаліції та внутрішнього антиросійського фронту”.

Усіх нас, – незелених, антизелених і самих зелених – мають об’єднати синій і жовтий кольори українського прапору і велика спільна мета. Я сподіваюся, так і буде”, – підсумовує п’ятий президент.

https://youtu.be/sHdY5BKNC9I

Читайте також: “Зеленський точно не мій друг, але інтереси держави вищі” – Порошенко закликав до єдності 

Нагадаємо, вранці 17 січня Петр Порошенко прилетів до Києва з Варшави. Окрім чисельної групи підтримки на нього чекали співробітники ДБР. Під час проходження п’ятим президентом паспортного контролю у нього відібрали паспорт. Втім, згодом після скандалу повернули.

Того ж дня в Печерському райсуді відбулося засідання з обрання запобіжного заходу Порошенку, однак його перенесли на 19 січня. Слідство наполягало на арешті п’ятого президента з альтернативою звільнення з-під варти під заставу в 1 млрд гривень.

19 січня політика “відпустили” під особисте зобов’язання.

Великий Київ у Google News

підписатися