У Порошенка в аеропорту “Київ” забрали паспорт

09:35 17.01

В аеропорту “Київ” Петру Порошенку, який прибув в Україну, перешкоджають пройти паспортний контроль.

У Порошенка в аеропорту “Київ” забрали паспорт

Зокрема, в аеропорту співробітники ДБР забрали у п’ятого президента паспорт.

ОНОВЛЕНО. Згодом від депутата “ЄС” Олексія Гончаренка стало відомо, що хвилин через 10-15 після суперечок Петру Порошенку повернули документ.

“Петро Порошенко мусив забирати свій паспорт у людей, які мали перевірити документ та повернути. У той самий час поруч з’явились «слідчі ДБР», одного я вже прославив на всю державу. Нехай люди знають, хто отримує зарплату та виконує замовлення Зеленського. Це не можна так лишати. З яких пір слідчі ДБР видають себе за прикордонників? Навіщо робити шоу навколо людини, що прибула задля того, аби явитись до суду? Навіщо українці оплачують це своїми податками?! Відповідь одна. Нашу державу перетворюють на «Квартал95». І за таке Зеленський точно сяде, коли прийде час”, – заначив Гончаренко.

Сам Порошенко після того, як вийшов з паспортного контролю, розповів журналістам, що більше 15 хвилин ДБР не повертали йому паспорт, намагаючись нібито переконатися, що він дійсно Порошенко. Робили це для «тиску на опозицію».

“Близько 15 хвилин правоохоронці, частина з яких була переодягнена у форму прикордонників, частина із них була у чорній формі намагалися не допустити мене на територію України. Вони забрали мій паспорт. Вони пояснювали, що вони мають встановити мою особу, бо вони мають великий сумнів, що я є Порошенко”, – розповів лідер “ЄС”.

Нагадаємо, прихильники п’ятого президента прийшли на акцію підтримки до аеропорту “Київ” (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися