Влада системно переслідує Порошенка, силовикам дали команду фальсифікувати кримінальні справи – генерал СБУ

Автор: Галина Ворона
19:13 11.10

Переслідування лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка та активістів партії тривають з моменту приходу до влади Володимира Зеленського і носять системний характер.

Влада системно переслідує Порошенка, силовикам дали команду фальсифікувати кримінальні справи – генерал СБУ

Про це під час брифінгу заявив генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко. 

За його словами, протиправні дії представників влади та їхніх посіпак документуються для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності.

Ми давно акумулюємо інформацію про наміри влади використати правоохоронний блок для кримінального переслідування п’ятого Президента України як лідера найбільшого опозиційного об’єднання держави. Нагадаю, що і Голова СБУ, і Генеральний прокурор, і Міністр МВС є однопартійцями та близьким оточенням діючого президента”, – говорить Кононенко.

Як зазначається, наразі щонайменше в двох кримінальних провадженнях відбувається фальсифікація матеріалів з метою оголошення Петру Порошенку підозр у скоєнні злочину.

Єдине, що утримує владу від цих кроків, це відсутність доказової бази щодо самого факту злочину з боку п’ятого Президента України. З метою її формування правоохоронці активно здійснюють пошук осіб, котрі погодяться дати необхідні їм свідчення, проте бажаючих брати участь у фальсифікації, а потім відповідати за це ними наразі не знайдено”, – наголошує Віктор Кононенко.

Він підкреслює, що в Україні відбувається протиправне переслідування опозиції з метою її знищення та узурпації влади.

При цьому, каже Кононенко, влада сама не вірить в реалізацію власних задумів у контексті  кримінальних переслідувань, і її основною метою є дискредитація лідерів опозиції та виправдання власних дій.

Цим брифінгом ми нівелюємо їй таку можливість”, – пояснює генерал СБУ.

Наостанок депутат порадив тим керівникам, котрі надають своїм підлеглим незаконні вказівки, “добре подумати перед тим, як штовхати їх на злочин, тому що потім ці ж підлеглі не будуть вас прокривати, а дадуть відверті покази щодо організації фальсифікацій”

Він також додав, що опозиційна сила буде документувати протизаконні дії влади та ініціювати розслідування для притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Читайте також: Для боротьби з опозицією Зеленський повернув “тітушок” як невід’ємну складову диктатури – Олександр Погребиський 

Нагадаємо, минулими вихідними біля будинку п’ятого президента України, лідера “Євросолідарності” Петра Порошенка було неспокійно: “тітушки” влаштовували провокації (ВІДЕО). Заявку на проведення акції нібито подала громадська організація “Молоді ветерани” – обличчя цих “ветеранів” потрапили на відео. Згодом у ГО заперечили будь-яку причетність до пікетування будинку Порошенка.

“Європейська Солідарність” звернулася до Уповноваженої з прав дитини Дарини Герасимчук з вимогою відреагувати на залучення дітей до провокацій біля будинку п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Великий Київ у Google News

підписатися