Для боротьби з опозицією Зеленський повернув “тітушок” як невід’ємну складову диктатури – Олександр Погребиський

Автор: Галина Ворона
18:17 11.10

Влада повернула “тітушок” як інструмент боротьби з політичними опонентами, що є невід’ємною складовою диктатури.

Для боротьби з опозицією Зеленський повернув “тітушок” як невід’ємну складову диктатури – Олександр Погребиський

Про це під час брифінгу заявив депутат Київради від “Євросолідарності”, ветеран, співголова ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” Олександр Погребиський.

Він повідомив, що минулої п’ятниці активісти зафіксували масовий набір “масовки” через телеграм-канали  для організації провокацій у Козині на Київщині.

У якості доказу депутат оприлюднив відповідні скріни.

Учасники російсько-української війни, члени ГО “Брати по зброї”, які завжди виступали і виступають проти тітушок, проти проплачених мітингів, прибули в місто Козин. Там знаходилась велика кількість проплачених молодиків, які намагалися спровокувати учасників війни на конфлікт, на силові протистояння. Але всі ці провокації були нейтралізовані”, – розповівПогребиський.

Він також зауважив, що для легалізації “тітушок” була створена фейкова заявка нібито від ГО “Молоді ветерани”. Ця громадська організація вже спростувала свою участь і подала відповідну скаргу правоохоронцям.

За словами депутата, “тітушок” організовано підвозили хвилями упродовж двох діб.

Були постійно автобуси, постійний підвіз, когось забрали, когось підвозили. Все це відбувалося протягом 2 діб. І вже третя доба пішла. Всі ці люди в більшості своїй не зрозуміли, чому вони там знаходяться. Це несе системний характер, такі самі акції в місті Козин відбувалися і минулого року, зрежисовані і сплановані за тим же сценарієм за нашої інформації з Офісу президента України”, – говорить Погребиський.

Читайте також: Прокопів: Винаймати проплачених тітушок проти сильної опозиції – це слабкість

Нагадаємо, минулими вихідними біля будинку п’ятого президента України, лідера “Євросолідарності” Петра Порошенка було неспокійно: “тітушки” влаштовували провокації (ВІДЕО). Заявку на проведення акції нібито подала громадська організація “Молоді ветерани” – обличчя цих “ветеранів” потрапили на відео. Згодом у ГО заперечили будь-яку причетність до пікетування будинку Порошенка.

“Європейська Солідарність” звернулася до Уповноваженої з прав дитини Дарини Герасимчук з вимогою відреагувати на залучення дітей до провокацій біля будинку п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Великий Київ у Google News

підписатися