До будинку Петра Порошенка привезли організованих “тітушок”

Автор: Тетяна Сененко
19:19 09.10

До будинку Петра Порошенка знову привезли організованих “тітушок”, яких намагаються видати за “обурену громадськість”.

До будинку Петра Порошенка привезли організованих “тітушок”

Про це пише громадський активіст, ветеран війни проти російської агресії Олександр Погребиський.

Як відомо, у неділю запланований автомарш розгніваних громадян до державної дачі, на якій живе Володимир Зеленський. Активісти хочуть запитати президента про відмивання грошей “ПриватБанку”, співпрацю з олігархом Коломойським, “Вагнергейт” і узурпацію влади в країні.

Як повідомив відомий волонтер Юрій Бірюков, такий поспіх і вечір п’ятниці не дав організаторам проплаченого спектаклю можливості зібрати велику кількість людей. На фото, яке оприлюднив Бірюков  — два-три десятки змерзлих “представників обуреної громадськості”.

“Ця група біомаси зображає з себе “обурену громадськість”. Цю саму громадськість намагались наколядувати на мітинг вчора, але вечір п’ятниці — усі бухають, тому мітинг перенесли на сьогодні”, — потролив Бірюков організаторів.

Він зазначив, що коштує такий мітинг 500—600 грн “за тушку”, оплачені три години.

“У Зеленського підгорає — офшори, відмивання коштів, видача кредитів особам, що можуть бути причетними до фінансування ОРДЛО. І він, як завжди, пробує “викрутися” та з останніх сил намагається перевести увагу суспільства і зробити винним у всьому Порошенка”, — наголосив генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він також запостив фото з молодиками, які зібралися в селищі Козин: “Це те, як, на думку Банкової, мають виглядати патріоти і їхні ідейні ватажки”.

“Прохання до ОП — розрахуватися з людьми і забезпечити їх транспортом для повернення додому”, — іронізує Кононенко.

Читайте також: Коли знімали Разумкова – сиділи як зайчики, а як розглядати пенсії – нікого: Порошенко обурився на “слуг” 

Оприлюднили відео, як ця група молодиків неохоче намагалася “прорватись” через ветеранський кордон, яким їх зустріли.

Читайте також: Петро Порошенко вимагає негайно звільнити голову правління “Укрексімбанку”

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися