В ГО «Молоді ветерани» заперечили будь-яку причетність до пікетування будинку Порошенка

Автор: Марія Супрун
15:45 10.10

Вчора під будинком п’ятого президента Петра Порошенка в Козині відбувалася акція – туди привезли організованих “тітушок”, яких намагалися видати за “обурену громадськість”. Заявку на проведення акції нібито подала громадська організація “Молоді ветерани”. Водночас, засновник ГО “Молоді ветерани” Євген Олексенко заявив, що члени його громадської організації не причетні до пікетування.

В ГО «Молоді ветерани» заперечили будь-яку причетність до пікетування будинку Порошенка

Про це він повідомив у коментарі “Буквам“.

Хочу зазначити, що це була провокація стосовно нашої організації, оскільки “Молоді ветерани” займаються проєктами допомоги воїнам АТО, і ніколи би не пішли на те, щоб бути в протистоянні з ветеранами. Такого не буває. Це була провокація“, – зазначив Олексенко.

Також Олексенко додав, що людина, яка заявила, що саме його організація була під будинком Порошенка, не є її членом.

Ми до останнього не були в курсі. Я сам із Запоріжжя, а співзасновник із Києва. Ми самі цього не знали“, – сказав Олексенко, підкресливши, що їхня організація засуджує цю акцію.

Нагадаємо, вчора біля будинку Порошенка було неспокійно: “тітушки” влаштовували провокації (ВІДЕО). Заявку на проведення акції нібито подала громадська організація “Молоді ветерани” – обличчя цих “ветеранів” потрапили на відео.

“Європейська Солідарність” звернулася до Уповноваженої з прав дитини Дарини Герасимчук з вимогою відреагувати на залучення дітей до провокацій біля будинку п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин