Військовий аналітик: причина падіння гвинтокрила у Броварах – диверсія

Автор: Ольга Даниленко
14:04 18.01.2023

Основна версія падіння гвинтокрила H225 Super Puma (бортовий номер 54) з головою МВС у Броварах – диверсія: “Cправні гвинтокрили так просто не падають”.

Військовий аналітик: причина падіння гвинтокрила у Броварах – диверсія
Світлодіодне освітлення

 Таку думку висловив військовий аналітик Олексій Гетьман

 Він відкинув версію падіння гвинтокрила через несприятливі погодні умови та відмову двигунів: “Якби у гелікоптера відмовили двигуни, за рахунок своєї аеродинаміки він може зробити більш-менш мяку посадку, а не падати”.

 Також Гетьман наголосив, що вся техніка, яка знаходиться у Державній службі з надзвичайних ситуацій, постійно проходить технічний огляд, а пілоти, мають гарний досвід. 

 Тому він вважає СБУ має детально дослідити версію зовнішнього втручання і хто міг бути завербованою особою. 

 Зовнішнє втручання – це не обовязково якась ракета чи снаряд. Це можуть бути радіолокаційні засоби боротьби, що завгодно. Гелікоптери справні так просто не падають. це скоріш за все – диверсія. Це дуже тривожний сигнал. Цим має займатися СБУ. Ретельно перевірити цю версію – хто міг бути завербований”, – пояснив він в ефірі “Радіо NV”.

 Він також Висловив щирі співчуття родичам всіх, хто загинув. 

 Читайте також: Екіпаж гвинтокрила, який розбився у Броварах, був підготовлений до польотів у складних умовах і мав необхідну кількість годин. – ДСНС

 Нагадаємо, гвинтокрил ДСНС впав сьогодні вранці у Броварах між дитячим садком та житловим будинком. На місці виникла масштабна пожежа. СБУ розглядає три версії авіакатастрофи у Броварах, в тому числі, умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович. Всі, хто був на борту загинули.

За оновленими даними, наразі відомо про 16 загиблих та 30 травмованих.

Великий Київ у Google News

підписатися