Екіпаж гелікоптера, який розбився у Броварах, був підготовлений до польотів у складних умовах і мав необхідну кількість годин нальотів – ДСНС

Автор: Галина Ворона
12:14 18.01.2023

Вертоліт ДСНС ЕС-225 (бортовий номер 54), який сьогодні потерпів аварію у Броварах, неодноразово залучався до транспортування рятувальників до місць виникнення надзвичайних ситуацій. Серед авіаційних суден системи МВС цей борт найчастіше використовувався, адже міг одночасно перевозити достатню кількість людей. Екіпаж судна був підготовлений до виконання завдань при складних умовах, мав необхідну кількість годин нальотів саме на вертольотах ЕС-225.

Екіпаж гелікоптера, який розбився у Броварах, був підготовлений до польотів у складних умовах і мав необхідну кількість годин нальотів – ДСНС
Світлодіодне освітлення

Про це йдеться у офіційному коментарі ДСНС про наслідки авіакатастрофи у Броварах, у якій загинуло вище керівництво МВС.

Зазначається, що авіатроща у Броварах сталась 08:20 з вертольотом ДСНС ЕС-225 (бортовий номер 54)

Внаслідок падіння гелікоптера пошкоджено будівлю садочка з послідуючим загоранням, скління у 14-поверховому житловому будинку та 3 легкових автомобілів. О 09:06 пожежу в будівлі локалізовано на площі 500 м кв, а о 09:28 – ліквідовано.

На борту перебувало 9 людей: 6 чоловік оперативної групи МВС, включно із керівництвом Міністерства внутрішніх справ, а також 3 члена екіпажу ДСНС.

Внаслідок надзвичайної ситуації станом на 11 годину загинуло 15 людей, з них 3 дитини.

Травмовано 25 осіб (з них 15 дорослих та 10 дітей), яких госпіталізовано до лікарень (інформація уточнюється).

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від ДСНС залучено 127 осіб та 30 одиниць техніки. На місці працюють психологи ДСНС.

Читайте також: Про причини авіакатастрофи в Броварах говорити зарано — речник командування Повітряних сил

Нагадаємо, гвинтокрил ДСНС впав сьогодні вранці у Броварах між дитячим садком та житловим будинком. На місці виникла масштабна пожежа. На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович. Вони загинули. Наразі кількість жертв зросла до 18 осіб, із них 9 були на борту гелікоптера.

Великий Київ у Google News

підписатися