Вандали палять у столиці контейнери для сміття. Комунальники просять зупинитись

10:21 16.04

Комунальні підприємства підраховують втрати: жителі столиці не лише перестали платити за компослуги, а ще й завдають збитки вандальними діями. Та, останнім часом у районах міста почастішали випадки навмисного підпалу та псування контейнерів для побутових відходів.

Вандали палять у столиці контейнери для сміття. Комунальники просять зупинитись

Як повідомляє пресслужба КП «Київкомунсервіс», за період карантину зафіксовано понад 300 випадків вандалізму та викрадення контейнерів.

Наприклад, один із останніх випадків підпалу контейнера стався вул. Панаса Мирного, 11 вчора ввечері.  Вогонь був настільки сильний, що пошкодив припарковане поруч авто. Мешканці будинку зняли цей випадок на відео та звернулись з відповідною заявою до Національної поліції України.

Збитки від таких дій легко підрахувати: вартість одного контейнера складає 4,5-8,5 тис. грн, кажуть на підприємстві і показують фото інших підпалів, на яких бачимо зовсім нові контейнери, що уже зіпсовані.

контейнер, пожар контейнер, пожарконтейнер, пожар
загрузка...

У “Київкомунсервісі” відзначають, що спільно з перевізниками проводять заміну контейнерів, і на це витрачаються додаткові час, значні матеріальні та людські ресурси.

Киян закликали берегти до майно, надане в безкоштовне користування, та повідомляти поліцію про випадки вандалізму.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Раніши ми дізнавались, чи чекати киянам сміттєвого колапсу під час карантину.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...