В Печерському суді відреагували на х*р у постанові

Автор: Володимир Хлєбников
17:01 24.11

У Печерському райсуді Києва спростували інформацію, що суддя Олег Білоцерківець у своїй постанові послав “нах*р” відповідача по справі про адмінпорушення. Там припускають, що відбулося втручання “сторонніх осіб до реєстру судових рішень”.

В Печерському суді відреагували на х*р у постанові

Про це заявила помічниця Білоцерківця Ангеліна Ахромєєва.

Як повідомлялося, раніше 24 личтопада стало відомо, що суддя Печерського райсуду своєрідно закрив справу про порушення карантину адміністратором столичного закладу. Суддя Білоцерківець виніс постанову, у якій зазначив: “Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП закрити за закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності і відправити нах*р”.

Згодом в Єдиному реєстрі судових рішень з’явилося повідомлення про обмеження доступу до постанови:

Помічниця судді Білоцерківця Ахромєєва підтвердила, що відповідне “рішення суду стосувалося скоєння адміністративного правопорушення за статтею 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення“.

Ним провадження щодо особи було закрито через закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності зі встановленням вини відповідної особи. Зміст постанови суду містить посилання виключно на закриття справи за наведених підстав за відсутності слів, які б мали ознаки ненормативної лексики”, – цитує заяву помічниці Білоцерківця “Судово-юридична газета”.

За її словами, постанова, яка була наявна в Єдиному реєстрі судових рішень, нібито не відповідає оригіналу судового рішення.

Поява тексту постанови, яку розповсюджено у ЗМІ, може бути пов’язана із втручанням сторонніх осіб у комп’ютерні автоматизовані системи, у зв’язку з чим Печерський районний суд Києва звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою”, – додала Ахромєєва.

Версій, чому саме ця постанова Білоцерківця привернула увагу “сторонніх осіб”, наразі немає.

Читайте також: Київщина стала лідером за кількістю порушень карантинних обмежень на транспорті

Великий Київ у Google News

підписатися