А що, так можна було? Печерський суд послав нах*р порушника карантину

Автор: Володимир Хлєбников
14:59 24.11

Суддя Печерського райсуду Києва Олег Білоцерківець закрив адміністративну справу про порушення карантинну та відправив відповідача “нах*р”. Справу було закрито через закінчення строків притягнення до відповідальності.

А що, так можна було? Печерський суд послав нах*р порушника карантину

Відповідна постанова з’явилася в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що 3 лютого о 00:40 на вулиці Паркова Дорога, 2 адміністратор закладу порушив вимоги карантинної постанови Кабінету міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020. за даними суду, він “не вжив заходів щодо своєчасного закриття закладу”.

Разом з тим порушник до суду не з’явився.

Аналізуючи докази по справі з точки зору їх допустимості, об`єктивності та достатності, за відсутності будь – яких істотних суперечностей вважаю вину ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.44-3 КУпАП, доведеною повністю“, – йдеться в матеріалі.

Утім, покарати порушника карантину не вдалося, оскільки сплив тримісячний термін з дня фіксації адмінправопорушення. Таким чином, суду довелося закрити провадження.

“Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП закрити за закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності і відправити нах*р”, – зазначив суддя Білоцерковець.

Пресслужба Печерського райсуду поки що не відреагувала на ситуацію.

Довідка. Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами (ст. 44-3 КУпАП) тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Київщина стала лідером за кількістю порушень карантинних обмежень на транспорті

Великий Київ у Google News

підписатися