В Києві працюватиме онлайн-система з надання комунальних послуг

Автор: Любава Лисичкіна
22:34 29.12.2021

Мова йде про єдину інформаційно-аналітичну систему з надання житлово-комунальних послуг – проєкт-систему “Простір житлово-комунальних послуг”.

В Києві працюватиме онлайн-система з надання комунальних послуг Фото: Ілюстративне

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

За словами посадовця, це буде єдиний інструмент, де громадяни зможуть одразу отримати всі послуги, пов’язані зі сферою ЖКГ.

“Система упорядкує роботу всіх постачальників комунальних послуг, дасть можливість прозорого управління житловим фондом та будинком, а також можливість онлайн замовлення та оплати комунальних послуг”, – наголосив він.

Також, за словами очільника уряду, громадяни отримають змогу повідомляти про порушення у сфері благоустрою, а  держава отримає системні та верифіковані дані про ситуацію в житлово-комунальній сфері . 

Нагадаємо, у наступному році в Києві зростуть тарифи на воду: скільки доведеться платити. Раніше “ВК” писав, що клієнти КП “Київтеплоенерго” у грудні отримають платіжки в оновленому форматі. У квитанціях з’являться нові рядки з платою за абонентське обслуговування та функціонування систем опалення та гарячого водопостачання.

Великий Київ у Google News

підписатися