Усі культові споруди на Великдень будуть під наглядом поліції

17:14 17.04.2020

Поліцейські та військовослужбовці Нацгвардії України чергуватимуть поблизу 179 культових споруд у столиці. Вони заступлять на службу з вечора напередодні Великодня. Їх завдання – профілактична робота з вірянами та контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Усі культові споруди на Великдень будуть під наглядом поліції Фото: Радіо Свобода

Про це повідомляє Поліція Києва.

Також відзачається, що правоохоронці зустрілись з представниками церков та священнослужителями різних релігійних організацій і нагадали про вимоги чинного законодавства щодо запобігання поширення на території України інфекції COVID-19, а також мирного проведення заходів.

Поліцейські патрулюватимуть територію поблизу церков та храмів, аби підтримати правопорядок і попередити можливі порушення протиепідемічних заборон.

Крім того, працівники поліції діалогу будуть проводити активну превентивну роботу, наголошуючи громадянам на необхідності свідомого дотримання правил карантинних обмежень з метою зниження ризику поширення коронавірусу. 

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, Віталій Кличко неодноразово закликав киян “не шастати”,  щоб швидше повернулися до нормального життя. Також він просить святкувати Паску вдома, а щоб у містян було більше мотивів слухатись, у Києві посилили карантинні патрулювання, а на в’їздах до столиці поставили КПП, де міряють температуру. 

Ще одним аргументом на користь самоізоляції можна вважати той факт, що церкви часто стають осередком розповсюдження COVID-19. Так, на сьогоднішній день на карантин закрили Лавру, де зафіксували вогнище COVID-19. Туди направили рентгени та медиків для ПЛР-тестування. А сьогодні через спалах коронавірусу на карантин закрили Іонінський монастир.

Лікарі попереджають: якщо віряни підуть о церви на Великдень – матимемо проблеми.

Додамо, що малозахищені кияни на честь свята отримають матеріальну допомогу.

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...