У найближчу годину в Україні сяде літак з вакциною проти коронавірусу – МОЗ

Автор: Тетяна Сененко
10:19 23.02

МОЗ зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування. Перша партія вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 прибуде рейсом в Україну у найближчу годину.

У найближчу годину в Україні сяде літак з вакциною проти коронавірусу – МОЗ

Про це під час брифінгу у вівторок, 23 лютого, сказав заступник міністра охорони здоров’я з питань цифрової трансформації Ярослав Кучер.

В найближчу годину ми очікуємо на прибуття рейсу в аеропорт з вакциною”, — сказав Кучер.

Вчора, 22 лютого, МОЗ зареєструвало вакцину Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування. 

Як повідомлялося, вакцинація повинна була початися в Україні 15 лютого, але й досі жодної дози вакцини до України привезено не було. Станом на сьогодні, в Зімбабве вже вакцинують, а в Україні – ще ні. Максим Степанов вирішив сам полетіти до Індії за вакциною. Згодом він показав відео, як відвантажують першу партію вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне. 

Міністерство охорони здоров’я вже запустило портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Також, стало відомо які регіони отримають COVID-вакцину першими.

Тим часом, історія вакцини Зеленського, яка, в очах Зеленського мала бути переможною набирає все більшого негативу. За логікою, якою керуються в ОП, виправити прикру ситуацію зможе тільки шоу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...