Відео дня від Степанова. Як в Індії вантажать вакцину AstraZeneca для України

Автор: Марія Супрун
15:50 21.02

Очільник МОЗ Максим Степанов, який зараз перебуває в Індії, показав, як нарешті вантажать вакцину від коронавірусу для України.

Відео дня від Степанова. Як в Індії вантажать вакцину AstraZeneca для України

Відео він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні особисто проконтролював відвантаження першої партії вакцин AstraZeneca (CoviShield) з заводу-виробника в індійському місті Пуне. 500 тисяч доз вакцини їдуть до України, і далі будуть розподілені між регіонами згідно плану МОЗ”, – написав Степанов.

За його словами, зараз вакцина транспортується до Мумбаї. Далі – довгий шлях вантажним літаком з зупинкою в Стамбулі і вже днями вакцина прибуде до України.

Також Степанов запевнив, що під час транспортування буде дотримано всіх температурних вимог, які необхідні для збереження якості вакцин.

Oxford/AstraZeneca – це спільна розробка Оксфордського університету та британсько-шведської компанії AstraZenecа, що має потужності для виробництва в Індії. Вакцина проти COVID-19 випускається під назвою CoviShield, вона перекваліфікована ВООЗ та рекомендована до екстреного використання. Serum Institute постачає свою продукцію в 140 країн світу.

Як повідомлялося, вакцинація повинна була початися в Україні 15 лютого, але й досі жодної дози вакцини до України привезено не було. Станом на сьогодні, в Зімбабве вже вакцинують, а в Україні – ще ні. Максим Степанов вирішив сам полетіти до Індії за вакциною

нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я запустило портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Також, стало відомо які регіони отримають COVID-вакцину першими.

Великий Київ у Google News

підписатися