Вже 15 лютого має бути вакцина, записатися на безкоштовну вакцинацію можна буде після 1 березня

Автор: Любава Лисичкіна
18:23 13.02

З 15 лютого Україна очікує отримати 500 тисяч доз вакцини AstraZeneka, закуплених за державні кошти через посередника Crown Agents.

Вже 15 лютого має бути вакцина, записатися на безкоштовну вакцинацію можна буде після 1 березня

Про це сказав головний санлікар Віктор Ляшко, повідомляє Українська правда.

За словами Ляшка, кожен українець зможе записатись на вакцинацію від коронавірусу за державний кошт з 1 березня 2021 року.

“Доступ до запису на щеплення буде відкритий як для тих громадян, які підпадають під групи ризику, так і для людей віком 18-59 років поза ними. Громадяни з груп ризику зможуть одразу обрати місце та час щеплення, натомість інші громадяни потраплять у список очікування. Якщо у групах ризику буде багато відмов від щеплення, є ймовірність, що вам зателефонують і запропонують щепитись”, – деталізував санлікар.

Як  зауважив чиновник, записатись на вакцинацію можна трьома способами: через спеціальний сайт з вакцинації, який відкриється найближчим часом, через електронні черги у сімейних лікарів, а також телефоном контакт-центру (0800602019).

У МОЗ наголосили, що щеплення за держкошт є безкоштовним та добровільним.

Нагадаємо,  “ВК” писав про те, що Україна отримає вакцину проти коронавірусу вже наступного тижня, процес відвантаження вже розпочався.

Відомо, що в Україні за добу  зафіксовано 5182 випадків коронавірусу, 111 хворих померли.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...