У Борисполі будують ветеранський центр, який допомагатиме військовим адаптуватись до мирного життя

Автор: Галина Ворона
16:35 06.12.2023

У Борисполі триває будівництво сучасного та інноваційного ветеранського центру. Тут надаватимуть комплекс належних послуг та допомогу Захисникам і Захисницям, які повертаються з фронту, членам їхніх сімей, родинам полеглих та зниклих безвісти воїнів.

У Борисполі будують ветеранський центр, який допомагатиме військовим адаптуватись до мирного життя
оренда квартири Київ

Про це повідомляє Мінветеранів.

У центрі надаватимуть необхідну психологічну, соціальну, юридичну та іншу допомогу, сприятимуть у працевлаштуванні та перенавчанні, проконсультують щодо адміністративних послуг тощо – все в межах реінтеграції від військової служби до цивільного життя.

Заклад має стати тим місцем, куди приходитимуть ветерани й ветеранки, члени їхніх сімей, щоб обмінятися досвідом, знайти однодумців, обговорити наболіле.

Як зазначила очільниця міністерства Юлія Лапутіна, ветеранский центр створюють за підтримки Бориспільської міської ради з урахуванням досвіду вивчення нагальних потреб цієї категорії осіб, в тому числі й міжнародного. Вйого основі закладено індивідуальний підхід до кожної людини, який допомагатиме комфортно реінтегруватися, надати всі інструменти для самореалізації у мирному житті.

У наших Захисників і Захисниць, як повертаються з війни, вже інший погляд на життя, інші висловлювання, життєві принципи. Тож маємо завчасно готуватися, як на державному рівні так і місцевому, гідно зустріти наших хлопців і дівчат. І тут є важливим не тільки родинам, а й саме громадам адаптуватися до тих, хто повертається з фронту, допомогли їм комфортно реінтергуватися у мирне життя”, – наголосила Юлія Лапутіна.

Читайте також:  Святий Миколай носить форму ЗСУ: листівки, які до 6 грудня створив ШІ, розлітаються країною 

Нагадаємо, “Укрзалізниця” запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовців.

Великий Київ у Google News

підписатися