Святий Миколай носить форму ЗСУ: листівки, які до 6 грудня створив ШІ, розлітаються країною

Автор: Оксана Тупальська
15:46 06.12.2023

Цьогоріч з Днем Святого Миколая та Днем ЗСУ вітають водночас – святий вісник Різдва перевдягнувся у військову форму та бажає перемоги. Листівки, які створив штучний інтелект, українці охоче розсилають родичам та друзям.

Святий Миколай носить форму ЗСУ: листівки, які до 6 грудня створив ШІ, розлітаються країною
оренда квартири Київ

Вочевидь, після цьогорічного 6 грудня День Святого Миколая буде в українців зовсім іншим. Замість саней у Миколая танки, замість оленів літаки, а в торбинах з подарунками – ракети, набої та засоби ППО. Картини, створені ШІ показав Ростислав Калацинський. 

Ще – святковий Миколай летить, наче Янгол Києва та нагадує інфантильним – що Святий Миколай, то не фейковий Дід Мороз, який бродить зі Снігуркою. 

@air.force.ua_official #повітрянісилиукраїни #армійськаавіація #ukrainianairforce #збройнісилиукраїни #зсу #military #helicopter ♬ Jingle Bell Rock – Bobby Helms

Раніше “ВК” розповідав, що привітання воїнам ЗСУ передали зірки шоу-бізнесу – Тіна Кароль з Монатіком, Софія Ротару, Океан ельзи та інші.  

А ще – пояснив святкувальникам, чому шанований 6 грудня Святий Миколай є покровителем війська. 

@zaluzhnyi #війна #війнавукраїні #война #зсу #зсу🇺🇦 #украина #україна #ukraine #🇺🇦 #залужний #залужный #zaluzhnyi ♬ оригинальный звук – Залужний🫡🇺🇦

Великий Київ у Google News

підписатися