YouTube заблокував канал Дубінського “за порушення правил спільноти”

Автор: Галина Ворона
13:19 28.01

Відеохостинг YouTube заблокував канал нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського з 350 тисячами підписників.

YouTube заблокував канал Дубінського “за порушення правил спільноти”

Тепер канал нардепа неможливо знайти за допомогою пошуку на YouTube, а при спробі зайти на нього з сайту політика з’являється напис “Цей обліковий запис заблоковано за порушення правил спільноти YouTube.”

Якщо на YouTube-канал Дубінського заходити з його Facebook-сторінки, з’являється таке зображення

Поки невідомо, чи пов’язане блокування з американськими санкціями введенними проти нього.

Читайте також: Зеленський запропонував Дубінському залишити фракцію. Той відмовився

Нагадаємо, 11 січня стало відомо, що Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем. Тоді “Слуги народу” не поспішали обговорювати це питання, тому що  “зайняті більш нагальними питаннями”.

Реакції Зеленського теж не було, лише за кілька днів у Офісі президента повідомили, що ОП “зробить усе, що в його силах, для того, щоб відповідальні за втручання у вибори в Сполучених Штатах Америки були притягнуті до відповідальності. Згодом Офіс генпрокурора відкрив кримінальні провадження проти “Слуги” Дубінського. 

Днями Дубинський повідомив, що monobank запропонував йому закрити свій рахунок, згодом НБУ попередив банки про ризики співпраці з Дубінським. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...