Скільки порушників карантину оформили в столиці за першу добу зимового локдауну

18:44 09.01

За перший день дії додаткових карантинних обмежень у Києві було перевірено 118 об’єктів та виявлено 4 порушників, на них складено відповідні адмінпротоколи.

Скільки порушників карантину оформили в столиці за першу добу зимового локдауну

Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві.

За перший день введення додаткових обмежувальних заходів у Києві фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві проведено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) на 118 об’єктах. ”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом 8 січня в столиці було перевірено 8 закладів громадського харчування, 25 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, а 85 — непродовольчими товарами (агропродовольчий ринок).

Порушники були. Четверо було притягнуто до адміністративної відповідальності. Але вчора був перший день, ми проводили масову роз’яснювальну роботу у більшості, тому що деякі суб’єкти взагалі не розуміли, як працювати з даною постановою КМУ”, — розповів в коментарі УНН начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

За його словами, напередодні проводилась масштабна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.  Таку просвітницьку діяльність проводили, зокрема, на ковзанках, новорічних локаціях та у магазинах мережі “Епіцентр”. Рубан додав, що відсьогодні штрафні санкції виписуватимуть повною мірою, без попереджень. 

Нагадаємо, що з 8 до 24 січня в Україні оголошено посилений “карантин зимових канікул”.  У цей час низку товарів навіть у супермаркетах можна буде придбати лише на адресну доставку. Також у цей період обмежать діяльність закладів культури, розважальних, навчальних закладів, закладів розміщення, роботу спортзалів, фітнес-центрів, басейнів. Заклади харчування працюватимуть тільки на винос або з доставкою. Крім того, забороною мало регламентуватись припинення діяльності новорічних локацій. 

Читайте також: Зимовий локдаун: з кіосків можна торгувати цигарками, кавою та батарейками

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...