Скандальний капелюх змінив прописку і фах – де його тепер шукати

15:22 13.01

Новорічний капелюх, який стояв біля головної ялинки на Софійській площі, змінив прописку і фах – він переїхав до Київської школи економіки і тепер допомагатиме студентам обрати майбутній фах.

Скандальний капелюх змінив прописку і фах – де його тепер шукати

Момент переїзду бачив “Великий Київ”.

Президент Київської школи економіки Тимофій Милованов, який брав участь у перевезенні, розповів кореспонденту ВК, що капелюх буде прикрашати вхід до будівлі Київської школи економіки на вулиці Шпака, 3.

Для мене він нагадує капелюх у Хогвардсі, який визначає майбутнє. Стаєте під нього, і він каже: будеш політиком, а ти будеш айтішником, а ти – економістом. Ми поставимо це в школу, де запускаємо бакалаврат з різними спеціальностями, і хочемо це обіграти по-доброму, по-казковому”, – пояснив він кореспонденту видання.

За словами Милованова, сам капелюх обійшовся їхній школі всього в одну гривню, без урахування вартості перевезення і встановлення.

Згодом у Facebook Тимофій Милованов оприлюднив фото вже встановленого капелюха біля будівлі Київської школи економіки.

Читайте також: Кличко теж взявся за капелюх: відео як мер наряджав ялинку

Нагадаємо, спочатку капелюх прикрасив верхівку головної ялинки країни, та через обурення церков його зняли і замінили зіркою за 75 тис. грн. Сам капелюх згодом доповнили троном і поставили на Софійській площі як фотозону.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...