На головній ялинці країни засяяв капелюх та з’явились сови (ФОТО)

19:55 09.12.2020

У Києві вже завершили монтаж головної ялинки країни на Софійській площі та почали прикрашати новорічне дерево. Офіційне засвічення відбудеться 19 грудня.

На головній ялинці країни засяяв капелюх та з’явились сови (ФОТО)

Як повідомляє кореспондент “Великого Києва”, на штучну ялинку вже почепили гірлянду та засвітили її для тестування. А ще на верхівці ялинки вже засяяв магічний капелюх

 

Деревця, що поряд, теж прикрасили до новорічних свят:

Також на зеленій красуні вже з’явились іграшки. Оскільки тематикою Нового року-2021 є казковий ліс, то й іграшки відповідні – сови, шишки, зайці, жолуді та грибочки. Плюс ще будуть яскраві лампочки у вигляді свічок. Крім того, організатори святкування обіцяли, що в основі ялинки буде створено великий пень.

Згодом навколо головної ялинки на Софійській площі розставлять п’ять фотозон зі штучними ялинками поменьше – від 8 до 10 метрів. Кожна фотозона буде з різними лісовими героями – ельфами, гномами і лісовими тваринами.

Нагадаємо, цього року під час новорічно-різдвяних свят концерти, різноманітні шоу-програми та фуд-корти не передбачаються. Натомість у місті буде створено новий новорічний маршрут від Арки дружби народів до Контрактової площі. А спустившись до Подолу, потрапите у Петриківську казку, адже ялинку тут буде прикрашено тарілками з традиційним розписом, яблуками та горіхами.

Як повідомлялося, на Печерську з’явиться ще одна новорічно-різдвяна локація – у грудні на території Палацу «Україна» для всіх бажаючих поринути у святкову атмосферу розгорнеться «Містечко зимових розваг».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...