Скандальний капелюх повернувся і обзавівся троном

18:03 27.12.2020

Скандальний капелюх, який мав прикрасити головну ялинку країни, але через обурення віруючих був демонтований, повернувся і готовий до зустрічі з усіма бажаючими. Щоправда, щоб попасти до нього, доведеться постояти в черзі.

Скандальний капелюх повернувся і обзавівся троном

Фото капелюха опублікувала директорка Департаменту культури Діана Попова.

На них видно, що капелюха встановили на Софійській площі недалеко біля головної ялинки, а під ним стоїть щось типу крісла чи трону, де можна сфотографуватись чи посидіти подумати за життя. Хоча – ні, посидіти вряд чи вдасться – занадто багато бажаючих.

“Довжелезна черга стоїть до найкращого символічного місця, де можна загадати бажання під чарівним капелюхом”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кличко теж взявся за капелюх: відео як мер наряджав ялинку

Нагадаємо, спочатку на верхівці головної ялинки країни був капелюх, та через обурення церков його зняли і замінили зіркою за 75 тис. грн. Потім хвилю обурення викликав проєкт “Привітання звідусіль”, що стартував в День Святого Миколая, 19 грудня і мав працювати до 7 січня. Водночас, кияни неоднозначно сприйняли ідею із лазерними вітаннями на дзвіниці Софії.

Згодом координаторка проєкту Ярослава Гресь заявила, що текстові привітання не будуть транслюватись через обурення киян, а на їх місці з’являться кружляючі сніжинки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...